Naudotas Howo Haul Truck

Naudotas traktorius yra bendras didelis sunkvežimis arba puspriekabė, kuri velkama įrankiais tarp priekio ir dėžutės, tai yra, automobilio priekis gali būti atskirtas nuo originalios dėžutės ir vilkti kitas dėžes, o dėžutė taip pat gali būti atskirta nuo originalios dėžutės ir laikoma kitose dėžėse....

Naudotas traktorius yra bendras didelis sunkvežimis arba puspriekabė, velkama įrankiais tarp priekio ir dėžutės, tai yra, automobilio priekis gali būti atskirtas nuo originalios dėžutės ir vilkti kitas dėžes, o dėžutė taip pat gali būti atskirta nuo originalios dėžutės ir laikoma kitose dėžėse. Traukos. Automobilio priekis su vairavimo galimybėmis vadinamas traktoriumi, o automobilis, neturintis vairavimo galimybių, vadinamas priekaba, o priekaba velkama vilkiko. Traktorių ir priekabą galima sujungti dviem būdais: pirma, priekinė priekabos pusė dedama ant traukos balno virš galinės traktoriaus dalies, o tiltas už traktoriaus turi dalį priekabos svorio, kuris yra puspriekabė; Vienas iš jų yra tai, kad priekabos priekinis galas yra prijungtas prie galinio traktoriaus galo. Traktorius suteikia tik priekinę traukimo jėgą ir tempia priekabą, tačiau neturi priekabos svorio žemyn. Tai pilna priekaba.

Mes turime profesionalią komandą, aukštos kokybės produktus ir žemas kainas, prašome suteikti mums galimybę jums tarnauti, mes jūsų nepaleidsime.

Jei žinote, kaip naudoti "WeChat", galite įtraukti mane kaip draugą į sąskaitą 13562700722

Hot Tags: naudojamas howo haul truck, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs