Naudotas restauruotas Howo Tilt Sunkvežimis

1. Naudoto HOWO savivarčių dempingo mechanizmo veikimo trukmė matuojama pagal krovinio dėžės kėlimo ir nuleidimo skaičių, o mechanizmo veikimo laikotarpis yra 1000 kėlimų. 2. Įsisiėjimo laikotarpiu apkrovos svorio reikalavimai palaipsniui...

Naudotas restauruotas Howo Tilt Sunkvežimis

1. Naudoto HOWO savivarčių dempingo mechanizmo veikimo trukmė matuojama pagal krovinio dėžės kėlimo ir nuleidimo skaičių, o mechanizmo veikimo laikotarpis yra 1000 kėlimų.

2. Įsisiėjimo laikotarpiu apkrovos svorio reikalavimai palaipsniui didinami ir kontroliuojami. Konkretūs reglamentai yra šie:

Per 100 kartų nėra apkrovos ar mažiau apkrovos

100-300 kartų krovinio svoris neviršija 60%

300-600 kartų apkrovos svoris neviršija 75%

600 apkrovos svoris per 1000 kartų neviršija 90%

3. Kai krovinio dėžė yra dempingo kaina, sureguliuokite variklio apsisukimų pagal pirmiau nurodytus reikalavimus.

4. 100 kartų pakėus krovinių dėžę, pakeičiamos visos hidraulinės alyvos.

5. Veikimo laikotarpiu visada turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar dempingo mechanizmas turi alyvos nuotėkį, alyvos nuotėkį ar oro nuotėkį. Jei šis reiškinys atsiranda, be to, kad jį pašalinsite, taip pat turėtumėte patikrinti hidraulinės alyvos bako skysčio lygį.

6. Važiavimo laikotarpiu visada turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar pavarų tinklelis ir galios kilimo atskyrimas yra normalūs. Jei yra nenormalus triukšmas ar pernelyg didelė temperatūra, priežastis turėtų būti nustatyta ir pašalinta.

7. Kėlimo metu visada atkreipkite dėmesį į hidraulinių cilindrų ir kitų dalių darbo sąlygas. Lėto kėlimo, trukdymo, staigaus šuolio ar nenormalaus triukšmo atveju priežastis turėtų būti rasta ir pašalinta laiku.

(3) Atsargumo priemonės naudojant naudotą HOWO savivartį

1. Vežamas krovinys turėtų būti tolygiai paskirstytas, o rimtas bekryptis važiavimas neleidžiamas.

2. Jei jums reikia naudoti pavarų siurblį darbui, pirmiausia turėtumėte žengti ant sankabos pedalo, o tada įjungti galios kilimo solenoidinio vožtuvo jungiklį, kad išvengtumėte smūgio, kai įjungiamas galios kilimo.

3. Prieš važiuodami patikrinkite valdymo vožtuvo rankenos būseną, galios kilimo solenoidinio vožtuvo jungiklį ir neutralų jungiklį, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.

4. Transporto priemonė turi važiuoti tvirtu keliu. Kai transporto priemonė yra įkalnėje, nuokalnėje arba kryžminio šlaito padėtyje, iškrauti draudžiama.

5. Nepradėkite važiuoti, kol dėžutė nenukrinta, kad tilptų rėmas.

6. Tik patvirtinę, kad atliekate šias užduotis, galite važiuoti keliu:

a: krovinio dėžė yra visiškai numesta;

b: maitinimo kilimo jungiklis ir neutralus jungiklis yra išjungti, prietaiso maitinimo kilimo įspėjamoji lemputė užsijungia, o keltuvo šurmulys sustabdo pypimą;

c: Valdymo vožtuvo rankena yra nuleistoje padėtyje.

Naudotas restauruotas Howo Tilt Sunkvežimis

7. Kai vežimas yra pakeltos būsenos, draudžiama stovėti po vežimu. Patikrinkite komponentus po vežimu. Vežimas turi būti tvirtai pritvirtintas laikikliu, kad būtų išvengta atsitiktinio kūno sužalojimo.

Įspėjimu! Kai automobilis yra pakeltas, draudžiama stovėti po automobiliu.Hot Tags: naudojamas restauruotas howo tilt sunkvežimis, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs