Konteinerių Puspriekabė

konteinerio puspriekabė 1. Konteinerio puspriekabės atsarginės padangos tarnavimo laikas yra apie 4 metus. Daugelis transporto priemonių savininkų mano, kad tol, kol atsarginė padanga bus laikoma bagažinėje nenaudojant, ji galės "garantuoti devynis dalykus". Tai neteisinga. Tai paprastai ...

konteinerių puspriekabė

1. Konteinerio puspriekabės atsarginės padangos tarnavimo laikas yra apie 4 metai. Daugelis transporto priemonių savininkų mano, kad tol, kol atsarginė padanga bus laikoma bagažinėje nenaudojant, ji galės "garantuoti devynis dalykus". Tai neteisinga. Paprastai taip būna: automobilio savininkas nori pakeisti atsarginę padangą po punkcijos, tačiau nustato, kad atsarginė padanga buvo labai sena po to, kai buvo palikta daugelį metų, ir tai jau yra padangų atliekos. Iš pradžių, kadangi padanga yra gumos gaminys, saugojimo laikas yra per ilgas ir parodys senėjimo išvaizdą. Padangos senėjimo laikotarpis paprastai yra apie 4 metus. Todėl atsarginę padangą reikia pakeisti po 4 metų.

2. Reguliariai tikrinkite atsarginę padangą. Labai nedaug transporto priemonių savininkų tikrina konteinerio puspriekabės atsarginę padangą įprastos priežiūros metu arba prieš kelionę nuotoliniu būdu, o kai kurios neprofesionalios po pardavimo remonto dirbtuvės paprastai tai ignoruoja. Atsarginės padangos patikrinimas daugiausia skirtas patikrinti padangų slėgį ir ar yra nusidėvėjimo ir įtrūkimų. Padanga turi būti pakeista kuo greičiau, kol padangų modelis bus nusidėvėjęs prie dėvėjimosi simbolio linijos.

3. Konteinerio puspriekabės atsarginė padanga neturėtų būti naudojama ilgą laiką, nes atsarginė padanga yra mažai naudojama ir mažiau prieštarauja žemei, o kai kurių atsarginių padangų dydis bus mažesnis už įprastos padangos dydį, jos plokščią, padangų plotį ar padangą Padangų skersmuo skiriasi nuo įprastų padangų skersmenų. Todėl, pakeitus atsarginę padangą, keturių padangų susidūrimo koeficientai yra skirtingi, žemės sukibimas skiriasi, oro slėgis skiriasi, o ilgalaikis naudojimas turės įtakos stabdžių sistemai, vairavimo sistemai ir transporto priemonės pakabai. Sistema turės tam tikrą poveikį, kels pavojų vairavimo saugai ir sukels netolygius konfliktus tarp kitų padangų ta pačia kryptimi.

4. Įdėkite suremontuotas padangas ant galinių ratų. Kai kurie konteinerių puspriekabių savininkai remontuotas padangas naudos kaip atsargines padangas. Jei šios padangos vėl bus naudojamos, jos turi būti dedamos ant nevaromųjų ratų. Paprastai mes vairuojame tarpines ir mažesnes transporto priemones Jie visi yra priekiniais ratais varomos transporto priemonės, o kadangi automobilio kryptį sunkiau valdyti po to, kai priekinė padanga turi punkciją, suremontuota padanga turėtų būti dedama ant galinio rato.

a: krovinio dėžė yra visiškai numesta;

b: maitinimo kilimo jungiklis ir neutralus jungiklis yra išjungti, prietaiso maitinimo kilimo įspėjamoji lemputė užsijungia, o keltuvo šurmulys sustabdo pypimą;

c: Valdymo vožtuvo rankena yra nuleistoje padėtyje.

7. Kai vežimas yra kėlimo būsenoje, griežtai draudžiama stovėti po vežimu, tikrinti po vežimu naudojamas sudedamąsias dalis ir būtinai palaikyti vežimą laikikliu, kad būtų išvengta atsitiktinio kūno sužalojimo.

Įspėjimu! Kai vežimas yra pakeltos būklės, griežtai draudžiama stovėti po konteinerio puspriekabe.


Hot Tags: konteinerių puspriekabė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs