Naudota pigi puspriekabė

Aprašymai Platforminės puspriekabės dažniausiai naudojamos sunkiasvorėms transporto priemonėms (tokioms kaip traktoriai, tolimojo susisiekimo autobusai, specialios transporto priemonės ir kt.), Bėginėms transporto priemonėms, kasybos mašinoms, miško mašinoms, žemės ūkio mašinoms (tokioms kaip ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai, klotuvai, kranai) gabenti. tt) ir kiti sunkūs kroviniai, ...


Aprašymai


Puspriekabės su platforminiu bortu paprastai naudojamos sunkiasvorėms transporto priemonėms (tokioms kaip traktoriai, tolimojo susisiekimo autobusai, specialiosios transporto priemonės ir kt.), Bėginėms transporto priemonėms, kasybos mašinoms, miškų ūkio mašinoms, žemės ūkio mašinoms (tokioms kaip ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai, klotuvai, kranai) gabenti. .) Ir kiti sunkūs kroviniai, kuo žemesnis svorio centras, tuo geresnis stabilumas ir saugumas, tuo stipresnės galimybės gabenti ypač aukštus krovinius ir pervažiuoti kliūtis.

Naudota bortinė priekaba yra naudojama konteinerių ir birių krovinių gabenimui. Ir kaina yra pigesnė nei Nauja platforminė priekaba. Jį taip pat galima modifikuoti atsižvelgiant į klientų reikalavimus.

Transporto rūšis: birių krovinių, ro-ro transportas, konteinerių gabenimas
Pagal klientams reikalingą puspriekabių skaičių galime suorganizuoti ekonomiškiausią transportavimo sprendimą.Puspriekabės parametrai

Plokščios priekabos modelis

Bendroji mechaninė pakaba

Lapų pavasaris 10/10/10 lapų spyruoklių pakaba

Pagrindinės sijos medžiaga yra 500 mm, viršutinė plokštė yra 14 mm, apatinė plokštė yra 16 mm, o vidurinė plokštė yra 8 mm.

Platforminė plokštė 3mm deimantinė plokštė

Konteinerio pasukimo užraktas 12 dalių konteinerio užraktas

Padangų tipas ir numeris 11R22.5 arba 12R22.5 12

2 'arba 3,5' traukos kaištis

Atsarginių padangų laikiklis 2

1 įrankių dėžė - standartinė

Standartinis nusileidimo įtaisas - 28 tonos
Jei jums reikia naudotos puspriekabės, susisiekite su mumis

Kontaktas: ponas Wang

Tel .: + 86 13562700722

Paštas: 13562700722@163.com

Adresas: Liangshan, Kinija

Įmonė: „Liangshan aorun Automobile Trade Co, Ltd“

Hot Tags: naudota pigi puspriekabė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu