Konteinervežis Puspriekabė

Dėžė savivartė puspriekabė Furgonų puspriekabės naudojamos statybinėms medžiagoms, tokioms kaip buitinė technika, tekstilės prekės, smėlis ir akmuo, taip pat paveikslėlių plokštėms gabenti. Automobilio kėbulas pagamintas iš didelio stiprumo šalto valcavimo gofruoto plieno plokštės, neturi karkaso ...

Dėžė savivartis puspriekabė

Furgonų puspriekabių serija naudojama statybinėms medžiagoms, tokioms kaip buitinė technika, tekstilės gaminiai, smėlis ir akmuo, taip pat paveikslėlių plokščių gabenimui. Automobilio kėbulas pagamintas iš didelio stiprumo šalto valcavimo gofruoto plieno plokštės, neturi karkasinės konstrukcijos, yra visur ir turi daugybę galimybių. Jis turi didelę pakrovimo vietą ir yra pagrįstai paskirstytas dėžėje. X formos petnešos. Jis turi daugkartinio traukimo, didelės apkrovos ir nedidelio svorio savybes. Yra uždaro tipo, „push-pull open“ tipo, atviro tipo, atviro brezento strypo tipas ir kt., Kuriuos lengva valdyti ir kurie atitinka įvairius bei individualizuotus vartotojų reikalavimus.

Mikroautobusų puspriekabė pritaikyta uždaroms šoninėms apsauginėms tvoroms, kurios efektyviai sumažina transporto priemonės šoninę riziką važiuojant dideliu greičiu ir sumažina energijos sąnaudas. Galinės apsaugos konstrukcija turi pagrįstą vežimėlio tvirtinimą, kad būtų lengviau valdyti. Jis yra modifikuotas arba gaminamas atskirai ant furgono važiuoklės ir gali būti padalintas į keleivių saloną ir skyrių, atsižvelgiant į jo skyriaus skirtumą. Keleivių salonas ir kabina paprastai yra vientisos konstrukcijos, tokios kaip greitosios pagalbos automobiliai, apgyvendinimo automobiliai, aplinkosaugos patikrinimo automobiliai, valgomieji automobiliai, televizijos transliuojami automobiliai ir kt. Furgonas ir kabina paprastai yra padalintos konstrukcijos, tokios kaip furgono tipo LTL sunkvežimiai, šaldytuvai ir izoliuotas transporto priemones. Specifinė vežimėlio struktūra skiriasi priklausomai nuo jo funkcijos. Be bendrojo skyriaus funkcijų, šaldytuvų ir šilumą išsaugančių transporto priemonių skyriai taip pat atlieka šilumos izoliacijos ir šilumos išsaugojimo funkcijas; atverčiamo skyriaus stogą galima pakelti vertikaliai, kad pakeistumėte skyriaus tūrį ir atitiktų skirtingų prekių pakrovimo ir iškrovimo reikalavimus; atidaryti sparnų skyriai, palengvinti prekių pakrovimą ir iškrovimą bei pagerinti pakrovimo ir iškrovimo efektyvumą. Mikroautobusų serija yra suskirstyta į „box fortune“ puspriekabes ir antros klasės šasi modifikuotus mikroautobusus. Transporto priemonės kėbulas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, pažangių technologijų ir griežtos gamybos technologijos. Transporto priemonė turi pagrįstą struktūrą, patikimą veikimą, lengvą valdymą ir gražią išvaizdą. Priedai priima žinomų šalies ir užsienio gamintojų gaminius, jie yra perkami, tikrinami ir naudojami griežtai laikantis kokybės sistemos dokumentų reikalavimų, kad būtų užtikrintas geras transporto priemonės veikimas.

Jus domina mūsų įmonės' produktai ir paslaugos, nekantriai laukite savo žinutės internete arba skambinkite mums!


Hot Tags: naudota konteinerių puspriekabė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu