Naudota plokščia dump puspriekabė

Konteinerių puspriekabė Konteinerio puspriekabė yra puspriekabė su konteinerio konstrukcija. Daugiausia naudojamas logistikos sistemose, palaikančiose laivus, uostus, maršrutus, greitkelius, perdavimo stotis, tiltus, tunelius ir daugiarūšį transportą. 1. Specialiai naudojamas įvairių konteinerių gabenimui....

Konteinerių puspriekabė

Naudota plokščia dump puspriekabė

Konteinerio puspriekabė yra puspriekabė su konteinerio konstrukcija. Daugiausia naudojamas logistikos sistemose, palaikančiose laivus, uostus, maršrutus, greitkelius, perdavimo stotis, tiltus, tunelius ir daugiarūšį transportą.

1. Specialiai naudojamas įvairiems konteineriams vežti. Jis gali būti naudojamas pakartotinai ilgą laiką ir turi pakankamą stiprumą.

2. Konteinerių naudojimas prekėms perduoti gali būti tiesiogiai pakraunamas siuntėjo sandėlyje ir išvežas į gavėjo sandėlį iškrauti. Keičiant transporto priemones ar laivus pusiaukelėje, nereikia pašalinti prekių iš konteinerio perkrovimui.

3. Greitas pakrovimas ir iškrovimas gali būti atliekamas, ir jis gali būti tiesiogiai ir patogiai pakeistas iš vienos rūšies transporto į kitą.

4. Patogu užpildyti ir iškrauti prekes, kad jos atitiktų individualius klientų poreikius. Pagal klientų poreikius, įrankių garantijas, stabilią kokybę ir patikimą našumą.

Naudota plokščia dump puspriekabė

Konteinerio puspriekabė yra speciali transporto priekaba konteineriams vežti. Ankstyvame konteinerių transportavimo plėtros etape dėl mažos konteinerio talpos ir nedidelio kiekio transportavimui buvo naudojami paprasti sunkvežimiai. Nuo 1960-ųjų, sparčiai plėtojant konteinerių gabenimą, įvairios šalys paeiliui sukūrė transporto priemones konteineriams vežti. Konteinerio priekabos pakrovimo padėties dydis nustatomas pagal standartinės talpyklos dydį, o konteinerio tvirtinimo posūkio užraktas yra padėtyje, atitinkančioje keturis konteinerio dugno kampus. Speciali transporto priekaba konteineriams vežti. Keturi pakrovimo dalies kampai yra aprūpinti pasukimo užrakto įtaisais, kad būtų galima pritvirtinti konteinerį. Paprastai naudojami pusiau pakabinti, visiškai pakabinti ir dvigubai pakabinti tipai, kurių dauguma yra pusiau pakabinti. Puspriekabės tipas skirstomas į plokščią tipą ir rėmo tipą. Pirmasis turi plokščią krovinių platformą, kuri taip pat gali būti naudojama įprastoms ilgoms ir didelėms prekėms gabenti; pastarasis neturi krovinių platformos, o konteineris sumontuotas ant važiuoklės rėmo ir pritvirtintas posūkio užrakto įtaisu, kad taptų puspriekabe. Stiprumo narys.

Jei jus domina mūsų įmonės produktai ir paslaugos, laukiame Jūsų internetinio pranešimo arba skambinkite mums!


Hot Tags: naudojamas plokščias sąvartynas puspriekabė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs