Naudota sunkioji žemaūgė puspriekabė

Sunkiosios žemų grindų puspriekabės naudojamos priekaboms, gabantiems labai didelius ir sunkius krovinius. Pagrindinė sunkiosios priekabos forma yra viena plokščia priekaba.

Žemo lygio puspriekabių sunkvežimiai turi platų krovinių asortimentą ir yra tinkami įvairioms plieninėms medžiagoms, tokioms kaip įvairi mechaninė įranga, dideli objektai, kelių tiesimo įranga, dideli rezervuarai ir elektrinių įranga, transportavimui. Pagrindiniai įmonės produktai yra žemo aukšto puspriekabės. Dydžiai yra 9,5 m, 10,5 m, 11 metrų, 12 metrų, 12,5 m, 13 metrų, 13,75 m. Ultra-bottom plokštės puspriekabės, plotis 2,8 metrų-3 metrų, yra aukštos ir žemos plokštės, aukštos ir žemos Aukštos, dviejų ašių, trijų ašių, dviejų laidų, keturių ašių, aukštos-žemos, aukštos trijų ašių, trijų linijų, šešių ašių, aukštos-žemos. Žemo aukšto puspriekabė naudojama mechaninei įrangai, ekskavatoriais, buldozeriais ir kita didelio masto įranga traukti. Antrasis ir trečiasis tiltai gali būti aprūpinti 30 tonų, 50 tonų, 60 tonų, 80 tonų, 100 tonų, 120 tonų ir 300 tonų. Hidraulinės kopėčios automobilio lentynos platformos horizontali plokštuma gali būti traukiama ir pasirinktinai montuojama, kuri užtikrina transportavimo stabilumą ir tinka įvairių tipų inžinerinių mašinų, didelės įrangos ir plieno vežimui. Profesionalus didelio dydžio transporteris, mažai plokščias transporteris. Ir sunkieji krovininiai sunkvežimiai su hidraulinėmis ašimis ir specialiomis priekabomis. Kiekvienos ašies guolio talpa yra apie dešinę ir kairę, ir ji gali būti išplėsta ir nuleista, kad išplėstų susidėvinimo funkciją! Tai hidraulinis ašies sunkvežimis didelėms dalims transportuoti. Naudojamas pirmiau minėtų sunkiųjų daiktų transportavimui. Jis paprastai gali būti taikomas antsvorio turintiems arba neišimamiems per daug ribojančiems objektams tokiose pramonės šakose kaip elektros energijos statyba, kasyba, metalurgija, chemijos pramonė, hidraulinės ir šiluminės energijos gamybos įrangos gamyba, elektrinių statyba, sunkiųjų mašinų gamyba, naftos telkiniai, tiltai, pakrovimo ir iškrovimo operacijos, geležinkelių tiesimas ir kt. [Super Long, itin platus, itin aukštas ir itin sunkus] tolimojo susisiekimo kelių transportas. Hidraulinė kombinuota priekaba [pilna arba puspriekabė] daugiausia susideda iš plokščio tinklelio dėžutės formos pagrindinio sijos rėmo, hidraulinės pakabos, ašių, vairo strypų sistemos, hidraulinės sistemos, pūkinių stabdžių sistemos, galios bloko ir kitų komponentų, su krovinio platformos aukščiu Jis turi reguliuojamos, vienodos ašies apkrovos, mažo posūkio spindulio ir patogaus atbulinės eigos privalumų. Važiuojant aukštyn ir žemyn šlaitais ir šlaitais galima reguliuoti kūną, kad būtų išlaikyta subalansuota padėtis, užtikrinant krovinio stabilumą. Hidraulinis kombinuotas priekaba priima modulinės konstrukcijos prisitaikyti prie įvairių išvaizdos dydžių ir svorių ruošiniai, ir turi išilginio susidėvinimo ir horizontalios susikabinimo funkcijas.

Žemo aukšto puspriekabių serijos dydis yra 9,5 m, 10,5 m, 11 m, 12 m, 12,5 m, 13 m, 13,75 m itin apatinės plokštės puspriekabė, plotis, trijų linijų šešių ašių žema plokštė, dviejų linijų keturašis, keturių linijų ašis 、 Hidraulinis vairo krautuvas, vienos linijos dvigubos ašies, daugiaašis sunkiųjų žemaūgis, daugiaašis sunkusis žemo plokščios puspriekabės, naudojant 8,25-20 padangos, hidraulinės gooseneck struktūra, pakrovimo platformos aukštis gali būti automatiškai pakelti ir nuleisti, 13 metrų automobilių plokštės ir krovinių stalas gali būti susipynęs bet kokio ilgio , naudojant hidraulinį automatinį vairavimą su hidraulinės siurblinės maitinimo sistema


Hot Tags: naudojamas sunkiųjų žemagulis puspriekabė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs