Naudotas vilkikas HOWO A7

Naudotas vilkikas HOWO A7

HOWO savivartis yra transporto priemonė, iškraunanti krovinius hidrauliniu ar mechaniniu keltuvu. Jį daugiausia sudaro hidraulinis išmetimo mechanizmas, vežimėlis, rėmas ir priedai.

Aprašymai

HOWO savivartis yra transporto priemonė, iškraunanti krovinius hidrauliniu ar mechaniniu keltuvu. Jį daugiausia sudaro hidraulinis išmetimo mechanizmas, vežimėlis, rėmas ir priedai. Savivartis yra suderintas su „China National“ sunkiųjų transporto priemonių HW19710 pavarų dėže, kurios pavarų perjungimo padėtis 10 ir „HC16“ galinė ašis, kurios greičio santykis yra 5,73.

Automobilis yra naujos kartos aukštos klasės vidutinių ir sunkiasvorių sunkvežimių produktai, kuriuos sukūrė Kinijos nacionalinis sunkiųjų krovinių sunkvežimis, naudodamas MAN pagrindinę surinkimo technologiją. Jis pasižymi puikia kuro ekonomija, lengvu svoriu, puikia galios galia, stabiliomis ir patikimomis charakteristikomis bei įvairiomis pritaikytomis konfigūracijomis. Gausus, saugus ir patogus. Taikomas standartiniam tolimų ir mažų atstumų pervežimui.

Mes turime savo ietis dalių skyrius, haverong gamybos ir paskirstymo galimybes. Mes galime patenkinti jūsų poreikį per 2-7 dienas. Mes visada stengiamės išspręsti problemas ir visų pirma atsižvelgiame į klientų interesus.


Hot Tags: Naudotas vilkikas HOWO A7, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu