Renovuotas traktorius

Renovuotas traktorius

Sunkiųjų priekabų vilkimo ir kėlimo traktorius. Jis aprūpintas didelio galingumo dyzeliniu varikliu ir mechanine arba hidrauline transmisija, turinčia didelį greičio santykį ir galutinę pavarą. Kai kurie taip pat turi ratų lėtėjimo įtaisus, kurie sumažina greitį ir padidina sukibimą. Sunkusis traktorius daugiausia ...

Sunkiųjų priekabų vilkimo ir kėlimo traktorius. Jis aprūpintas didelio galingumo dyzeliniu varikliu ir mechanine arba hidrauline transmisija, turinčia didelį greičio santykį ir galutinę pavarą. Kai kurie taip pat turi ratų lėtėjimo įtaisus, kurie sumažina greitį ir padidina sukibimą. Sunkusis traktorius daugiausia yra 3 arba 4 ašių, varomas dviejų galinių ašių, taip pat visiškai varomas priekinės ir galinės ašių.

Dažnai užduodami klausimai

1. Mažiausias užsakymo kiekis: 1 komplektas

2. Mokėjimo būdai: telegrafinis pervedimas, akredityvas, OA.

3. Pagal jūsų reikalavimus gali būti naudojami kai kurie garsių prekės ženklų produktai, tokie kaip WABCO, Jost, BPW, Fuwa ir kt.

4. Pristatymo laikas: per 20 darbo dienų, gavus 30% įmoką už pavedimą.


garantija

1. Ašies, variklio, transmisijos ar trijų pagrindinių dalių kokybės užtikrinimas 100000 km atstumu vienerius metus, atsižvelgiant į kokybės užtikrinimą.

2. Kitos atsarginės dalys gali būti gamintojo pateiktos už kainą

3. Reguliariai skambinkite, kad suprastumėte transporto priemonės būklę

4. Užjūrio inžinieriai visada pasirengę netikėtiems poreikiams.


Hot Tags: renovuotas traktorius, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigu