Naudotas Dual-drive Dual-guide Traktorius

Sinotruk HOWO galinės dvigubos pavaros eksporto traktoriaus priekinė ašis (priekinė ašis) priima ribotą elementą ir susijusią inžinerinę programinę įrangą, kad optimizuotų dizainą, ir yra suskirstyta į dvi kategorijas: 7 tonos ir 9 tonos: ——Nauja 7 tonų priekinė ašis: Naujai sukurta priekinė Kinijos nacionalinė sunkioji ašis...

Sinotruk HOWO galinės dvigubos pavaros eksporto traktoriaus priekinė ašis (priekinė ašis) priima ribotą elementą ir susijusią inžinerinę programinę įrangą, kad optimizuotų dizainą, ir yra suskirstyta į dvi kategorijas: 7 tonos ir 9 tonos:

——Nauja 7 tonų priekinė ašis: naujai sukurta priekinė Kinijos nacionalinio sunkiojo sunkvežimio "Co., Ltd." ašis, kurios keliamoji galia yra geresnė nei panašių vidaus modelių ir kuri yra stabilesnė ir lankstesnė vairo mechanizmo valdymo srityje. Dėl naujos apdorojimo technologijos taikymo sumažėja negyvas svoris ir padidėja patikimumas. .

——Nauja 9 tonų priekinė ašis: tai priekinė ašis, turinti didžiausią keliamybę Kinijoje. Jo dedevės svoris yra toks pat kaip ir originalios HOWO priekinės ašies. Daug bandymų parodė, kad jo tvarkymas ir patikimumas pasiekė geriausią būklę.

Sinotruk ir jūs pasitikėsite juo kartu. Sinotruk naujose 7 tonų ir 9 tonų priekinėse ašyse yra standartiniai diskiniai stabdžiai. Tai nauja technologija, unikali vidaus sunkiųjų sunkvežimių traktorių ir visiškai atitinka naujausius sunkiųjų sunkvežimių Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Sinotruk diskinis stabdys

Diskinis stabdys yra standartinė aukščiausios klasės sunkiasvorių sunkvežimių konfigūracija pasaulyje. "Priekinio disko ir galinio būgno" konfigūracija gali optimizuoti transporto priemonės stabdymo stabilumą.

Jei žinote, kaip naudoti "WeChat", galite įtraukti mane kaip draugą į sąskaitą 13562700722

Hot Tags: naudotas dvigubos pavaros dviejų vadovų traktorius, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigus