Naudotas Puspriekabė Howo Traktorius

SINOTRUK HOWO galinis dvigubos pavaros eksporto traktoriaus specialus balnas Naujai suprojektuotas balno jungties įtaisas, balnas sumontuotas rėmo viduje, o keturi jodinėjimo varžtu sustiprinta pakaba gali būti pasirinktinai sumontuota. Paprastas balnas sumažina transporto priemonės aukštį...

SINOTRUK HOWO galinis dvigubos pavaros eksporto traktoriaus specialus balnas

Naujai suprojektuotas balno jungties įtaisas, balnas sumontuotas rėmo viduje, o keturi jodinėjimo varžtais sustiprinta pakaba gali būti pasirinktinai sumontuota.

Paprastas balnas sumažina transporto priemonės aukštį 33 mm, o galima naudoti didelio stiprumo plieninį vieno sluoksnio rėmą

Naujojo SINOTRUK HOWO galinio dvigubos pavaros eksporto traktoriaus V-bar taikymas

Naujas V juostos rinkinys buvo visiškai atnaujintas. Priekinio rutulio kaiščio sąranka priima struktūrą, kuri sujungia elastingą kūną ir radialinį bendrą guolį. Dėl radialinio sąnario guolio naudojimo sumažėja V juostos vertikalus sūpynės atsparumas ir pagerėja elastingas kūnas. Jėgos padėtis.

Galinio rutulio kaiščio sąranka priima radialinę sąnario guolio konstrukciją, kad pagerintų atsparumą dilimui ir atsparumą smūgiams. Patobulintas V-baro surinkimas padidina V-baro tarnavimo laiką, padidina V-baro šoninio standumo, sumažina vidurinės ir galinės ašies šoninius judėjimus ir pagerina V-bar patikimumą.

Naudotos puspriekabės Howo traktorius yra saugus eksploatuoti, ilgą tarnavimo laiką, ir mažos techninės priežiūros išlaidos. Daugelis naudotojų, ypač statybinių transporto priemonių su dideliais kroviniais ir sunkiomis darbo sąlygomis naudotojai, turi tvirtus stabdžių reikalavimus.


Hot Tags: naudotas puspriekabė Howo traktorius, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs