Naudotas "Muck Engineering Truck"

Naudoto muck inžinerinio sunkvežimio vairavimo forma taip pat atitinka 6X4 galinių aštuonių ratų reikalavimus, krovinių dėžės dydis yra 5,6 m * 2,3 m * 1,5 m, o tūris - 19,32 kvadratinių metrų. Be to, kad atitinka pagrindinius taisyklių reikalavimus, naudojama muck inžinerija ...

Naudoto muck inžinerinio sunkvežimio vairavimo forma taip pat atitinka 6X4 galinių aštuonių ratų reikalavimus, krovinių dėžės dydis yra 5,6 m * 2,3 m * 1,5 m, o tūris - 19,32 kvadratinių metrų.

Be pagrindinių taisyklių reikalavimų, naudojamas "muck" inžinerinis sunkvežimis taip pat turi puikias kitas konfigūracijas. Originalioje gamykloje naudojami "Hyva" hidrauliniai cilindrai, kurie yra labai patvarūs ir patikimi.

Dėl prastų statybvietės aplinkos sąlygų naudotas muck inžinerinis sunkvežimis priima alyvos vonios tipo skysto oro filtro elementą, kuris turi geresnį filtravimo efektą ir suteikia geresnį orą varikliui. Dujų baliono talpa yra 450L, kuri iš esmės gali patenkinti dabartines įvairių laivynų transportavimo užduotis per vieną naktį. Kiekvienas gali tiesiog dirbti ir nesijaudinkite dėl papildymo.

Ateityje, kai šiukšlių laidojimo taškas tampa toliau ir toliau nuo miesto zonos, Sinotruk taip pat įrengs šį automobilį su didesniu tūrio cilindru.

Kabinos interjere yra maitinimo langai, oro kondicionieriai, saulės spinduliai ir kitos komforto funkcijos.


Hot Tags: naudojamas muck inžinerinis sunkvežimis, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs