Naudotas originalus dvigubos pavaros traktoriaus galvutė

Automobilyje gali būti įrengta aukšto stogo kabina, visos transporto priemonės aukštis yra 3668 mm, o šoninis vėjo deflektorius nėra neprivalomas, o visos transporto priemonės aukštis - 3563 mm; pusiau aukšto stogo kabina taip pat yra neprivaloma, o visos transporto priemonės aukštis yra 3718mm, ir jis gali būti paliktas....

Automobilyje gali būti įrengta aukšto stogo kabina, visos transporto priemonės aukštis yra 3668 mm, o šoninis vėjo deflektorius nėra neprivalomas, o visos transporto priemonės aukštis - 3563 mm; pusiau aukšto stogo kabina taip pat yra neprivaloma, o visos transporto priemonės aukštis yra 3718mm, ir jis gali būti paliktas. Įdėkite apgaubtą, visos transporto priemonės aukštis yra 2958 mm. Keleivių skaičius kabinoje atitinka "vienas su vienu" su didžiausiu leistinu balno apkrovos kokybės parametru. Įdiegtų variklių T10.34-40 ir T12.38-40 naudingoji galia yra atitinkamai 248kW ir 275kW. Kabinos gale gali būti įrengta vieno cilindro konstrukcija. Pasirinkus T12 serijos variklį, kai kurios dalys, pvz., cilindras rėmo šone, dedamos kairėje transporto priemonės pusėje. Kai šio automobilio variklis yra T10.34-40 ir T12.38-40, greičio ribojimo įtaisas gali būti pasirinktinai sumontuotas, o greičio apribojimas yra 80 km / h. Turi būti įrengtas tachografas.

Jei jus domina mūsų įmonės Naudotas originalus dvigubos pavaros traktoriaus galvutė, prašome tikėtis savo interneto pranešimą arba skambinkite mums!

Hot Tags: naudotas originalus dvigubos pavaros traktoriaus galvutė, Kinija, tiekėjai, gamykla, kaina, pigūs